Dentaperla Karşıyaka İZMİR
Karşıyaka Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği
İZMİR
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Hakkımızda

Girne Bulvarındaki yeni ve modern kliniğimizden merhaba..!


Kliniğimiz modern, evrensel diş tedavilerinin; yeni teknolojilerle desteklendiği, hastalarımızın beklentilerine ve gereksinimlerine en uygun şekilde yapılmasını ilke edinmektedir. 

Tecrübeli ve gelişime açık, yeni tedavi yöntemlerini ve malzemeleri takip eden hekimlerin; kaliteli ürünler ve kaliteli ekiple çalışması sonucunda amacımız; sağlıklı, estetik ve tedavi süresinin minimum tutulabildiği sonuçlar elde etmektir.  

Kliniğimizde; gülüş tasarımı ( yaprak porselen lamina, zirkonyum kaplama ), kompozit bonding dolgu, lazerle diş beyazlatma ( bleaching ), ortodontik tedavi ( metal teller ile sabit ortodontik tedavi ve invisalign-şeffaf plak ile ortodontik tedavi ), diş taşı temizliği ve periodontal tedaviler, pedodonti ( çocuk diş hekimi tedavileri ), 20 yaş diş çekimi, implant, sabit ve hareketli protezler, rotary sistemle kök kanal tedavisi, retreatment ( kanal tedavisi yenileme ), dental botoks uygulamaları güncel cihazlar ve tedavi yöntemleriyle uygulanmaktadır. 

Hastalarımızı dinlemek, bilgilendirmek ve gülümsemelerine katkı sağlamak amacıyla en iyi tedavileri sunmak üzere hazırız.   

  • Okunma Sayısı: 1776

Dentaperla Karşıyaka İZMİR

İzmir Tam Kapanma açık diş kliniği, Diş Doktoru
İsmail Türk
İsmail Türk
Porselen lamina mı yaptırmalıyım zirkonyum kaplama mı?
İsmail Türk
İsmail Türk
Diş çekimi nedir? Diş çekimi nasıl yapılır?
İsmail Türk
İsmail Türk